Слухати

Поліція Києва буде охороняти КиївПрайд / Новини на Громадському радіо

Поліція Києва буде охороняти КиївПрайд

25 травня 2017 - 15:09
КиївПрайд охоронятимуть близько 6000 поліцейських

«Голова поліції пообіцяв високий рівень безпеки цього року, незважаючи на збільшення маршруту та кількості учасників/учасниць», — написала  директорка Amnesty International Україна Оксана Покальчук на своїй Facebook-сторінці.

За словами голови поліції Києва, такі заходи безпеки потрібні не через те, що відбуватиметься КиївПрайд, а через ситуацію в країні.

Цього року організатори та організаторки КиївПрайду очікують до 5000 учасниць і учасників. Реєстрація не обов’язкова, але потрібна для приблизної оцінки кількості учасників та учасниць. Для охорони КиївПрайду-2017 буде задіяно близько 6000 поліцейських. Також буде більше техзасобів.

Як повідомляє Покальчук, якщо поліція зафіксує погрози, вони збільшать безпеку КиївПрайду (включно із кількістю поліції).

Крім того, директорка Amnesty International Україна повідомила про те, що поліція проведе прес-конференцію про підготовку КиівПрайду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+