Слухати

У держбюджеті закладено 50 млн. грн. на психологічну реабілітацію учасників АТО / Новини на Громадському радіо

У держбюджеті закладено 50 млн. грн. на психологічну реабілітацію учасників АТО

25 травня 2017 - 15:52
З 290 тисяч учасників АТО лише 9 тисяч зможуть скористатися бюджетною програмою надання послуг з психологічної реабілітації

Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. За його словами, станом на сьогодні понад 290 тисяч осіб взяли участь в антитерористичній операції і отримали офіційний статус учасника бойових дій.

У Державному бюджеті на 2017 рік для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції передбачено близько 50 млн гривень.

«Відповідно до паспорта цієї бюджетної програми, послуги з психологічної реабілітації зможуть отримати близько 9 тисяч осіб. Вдумайтеся в цифри: із 290 тисяч учасників АТО лише для 9 тисяч зафіксована можливість отримати послуги по бюджетній програмі», — зазначив Павло Розенко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+