Слухати

Вночі невідомі вдерлися до київського офісу ЛГБТ-організації «Інсайт» / Новини на Громадському радіо

Вночі невідомі вдерлися до київського офісу ЛГБТ-організації «Інсайт»

25 травня 2017 - 16:48
Про це повідомила виконавча директорка організації Олена Шевченко

«Сьогодні вночі ком’юніті-центр громадської організації був зламаний невідомими людьми, які проникли всередину», — написала Олена Шевченко на своїй Facebook-сторінці.

За її словами, мета цього проникнення поки точно не відома.

«Ми дуже сподіваємося, що цей інцидент не пов’язаний з бажанням залякати нас, у зв’язку з завтрашнім відкриттям Фестивалю Рівності у Маріуполі», — додала вона.

Представники організації подали заяву в поліцію. Люди не постраждали, центр був закритий.

Нагадаємо, що «Інсайт» — українська ЛГБТКІ організація, яка була заснована у 2008 році. Пріоритетом «Інсайту» є надання допомоги лесбійкам, бісексуальним жінкам, трансгендерним, інтерсекс та квір людям.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+