Слухати

Як зробити своє інтерв'ю та спілкування із медіа успішними?

25 травня 2017 - 12:45
Дізнайтеся про це на лекції Ілони Довгань 14 червня о 19:00 в HUB 4.0 (Київ, Ярославський провулок, 1/3)
Як зробити своє інтерв’ю та спілкування із медіа успішними? / Новини на Громадському радіо

Літо не привід для відпочинку! В нас нова, цікава лекція від Ілони Довгань — відомої української журналістки, теле- та радіоведучої, громадської діячки, модераторки та тренерки. 

Поговоримо про наступне:
 — Як давати інтерв’ю та спілкуватися із медіа?
 — Що та як говорити, щоби ваша думка була донесена правильно та була успішною?
 — Як говорити, щоби вас почула «ваша аудиторія»?
 — Які є секрети виступів в медіа?

Лекція буде цікава: експертам, політикам, політологам, громадським активістам та діячам, а також всім, хто хоче навчитися спілкуватися зі ЗМІ

Ілона Довгань у 20042007 роках працювала на телеканалі НТН ведучою новин, програм-інтерв’ю з політиками «Вчасно про головне», тижневика «Вчасно-підсумки», виборчих телемарафонів. У 20072010 — на каналі «1+1». Працювала ведучою ТСН, а також у виборчому проекті «Тільки про головне», «Сніданку з 1+1», суспільно-політичних телемарафонах. 2008 — випускниця проекту «Аспен — Україна», 2009 — випускниця Української Школи Політичних Студій. 20112013 — Телеканал ТВІ. Ведуча новин, телемарафонів, політично-публіцистичної програми «Вчасно про головне». З 2013 і дотепер — Громадське радіо. Радіоведуча, журналістка. Працює також на UA:Перший, АТR

Потрібна реєстрація! 

Подія на Фейсбуці 

Благодійний внесок за лекцію: 150 грн. 
Кошти будуть спрямовані на проект «Громадське радіо у твоєму місті» 
Партнер лекції HUB 4.0 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+