Слухати

Естонія висилає з країни двох російський консулів

26 травня 2017 - 21:00
Генконсул Дмитро Казеннов і консул Андрій Сургаєву повинні покинути територію країни
Естонія висилає з країни двох російський консулів / Новини на Громадському радіо

Влада Естонії оголосила персонами нон-грата генконсула Росії у Нарві Дмитра Казеннова та консула Сергія Сургаєва, — повідомило видання Delfi, посилаючись на прес-секретаря МЗС республіки Сандру Камілову.

Зокрема, генеральному консулу Росії у Нарві Дмитру Казеннову і консулу Андрію Сургаєву вручили ноту. Наразі вони повинні покинути територію Естонії. «Інформацію підтвердили два наших джерела, а також МЗС ЕР», — йдеться у повідомленні.

Портал звернувся до посольства Росії в Естонії. Поки диппредставництво ніяк не прокоментувало цю інформацію.

За словами прес-секретаря Міністерства закордонних справ Естонії Сандри Камілової, МЗС підтверджує цю інформацію, втім не коментує.

Раніше  в ефірі «Громадського радіо» український художник Дмитро Добровольський, який вже три роки мешкає в Таллінні, розповів про ставлення естонців до українців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+