Слухати

Голова Укрзалізниці хоче перетворити вокзали на торгові центри

26 травня 2017 - 16:28
Це дозвилить збільшити доходи Акціонерного товариства
Голова Укрзалізниці хоче перетворити вокзали на торгові центри / Новини на Громадському радіо

Укрзалізниця планує збільшити доходи за рахунок використання вокзалів і привокзальних територій в комерційних цілях.

Про це в інтерв’ю liga.net заявив голова правління Укрзалізниці Войцех Балчун.

«Зараз ми чекаємо рішення уряду, яке дозволить розпоряджатися нашим майном. Потім ми зможемо цим керувати і позбуватися від того, що нам не потрібно, але має цінність. За рахунок цього можна буде фінансувати наші інвестиції. Ми говоримо про перетворення наших вокзалів у торгові центри», — сказав він.

Разом з тим, Балчун визнав, що в Україні зробити це не так просто, як, приміром, у Польщі, оскільки більшість вокзалів у великих містах — це пам’ятки архітектури.

«Але також є територія навколо них, яка може використовуватися у співпраці із зовнішніми партнерами, щоб, зберігаючи історичний характер будівель вокзалів, використовувати їх у комерційних цілях», — сказав Балчун.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+