Слухати

Київ у воді: на Лук’янівці підтопило авто (ФОТО, Відео) / Новини на Громадському радіо

Київ у воді: на Лук’янівці підтопило авто (ФОТО, Відео)

26 травня 2017 - 16:03
Під дощем пройшло свято останнього дзвонику у школах. Користувачі соцмереж публікують фото наслідків сьогоднішнього дощу у столиці

Сьогодні, 26 травня 2017 року, у столиці зранку пройшов сильний дощ.  Через негоду особливо не пощастило автомобілістам. 

На Лук’янівці майже затопило автомобіль. Відомо також, що під дощем у Києві пройшло свято «Останнього дзвоника» в деяких школах.

106 045.jpg

Київ під дощем // Фото: Instagram / mr_1ggy
Київ під дощем
Фото: Instagram / mr_1ggy

106 050.jpg

Київ під дощем // Фото: Instagram
Київ під дощем
Фото: Instagram

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+