Слухати

Міністерство інформаційної політики розробило методику заборони сайтів

26 травня 2017 - 14:56
Для розробки методики користувались в тому числі даними сайту "Миротворець"
Міністерство інформаційної політики розробило методику заборони сайтів / Новини на Громадському радіо

За словами заступника міністра інформаційної політики Дмитра Золотухіна, була створена робоча група для моніторингу та аналізу контенту, визначено норми українського законодавства, які містять заборони на поширення певної інформації, наприклад, заклики до розпалювання міжнаціональної ворожнечі, як повідомив Уніан

«З відомих мені сайтів там тільки один – «2000». Усі інші сайти я не знаю, наприклад, «Ополченець»… Ну, тобто, жахливі, виглядають погано і дивно. Обирали, звичайно, не навмання, а користувалися базами даних, в тому числі і сайту «Миротворець», — цитує Апостроф члена експертної ради при Мінінформполітики, голову Національної громадської телерадіокомпанії України Зураба Аласанію. 

«Потім були проаналізовані ресурси, які підтримуються російською стороною і суб’єктами, пов’язаними з терористичними організаціями на окупованих територіях. Ті ресурси, які містили ознаки закликів, описаних у законодавстві (зокрема, у Кримінальному кодексі), були направлені до СБУ для правової оцінки та реагування», — зазначив Дмитро Золотухін.

15 травня Президент Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте» і «Однокласники». Під економічними санкціями (блокування активів, заборону на транзакції і мовлення) також опинились російські телекомпанії: «ТВ Центр», РБКВГТРК, «НТВ-Плюс», «Зірка», ТНТРЕНОТР.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+