Слухати

Михайла Буроменського обрали аудитором НАБУ від Кабміну

26 травня 2017 - 19:10
Рішення буде оформлено протягом трьох днів
Михайла Буроменського обрали аудитором НАБУ від Кабміну / Новини на Громадському радіо

Кабінет міністрів обрав аудитором Національного антикорупційного бюро України від уряду Буроменського Михайла Всеволодовича.

Про це повідомив на засіданні уряду голова Кабміну Володимир Гройсман.

«Рішення уряду ухвалено, воно буде оформлено протягом 3 днів Мін’юстом відповідно до регламентних вимог», — сказав Гройсман.

Буроменський має вищу юридичну освіту, наукові звання: кандидат юридичних наук, доктор юридичних наук, професор та член-кореспондент Національної академії правових наук України.

Він працює професором кафедри інституту Міжнародних відносин Національного університету імені Тараса Шевченка у Києві. З 2006 року він є членов делегації України у Greco — міжнародній організації країн проти корупції, також Буроменський є головою цієї організації.

Він вільно володіє англійською та має рекомендації Української Гельсинської спілки з прав людини, ОБСЄ в Україні, Greco та Інституту прикладних гуманітарних досліджень.

П’ятого  квітня комітет з питань запобігання та протидії корупції прийняв рішення про оголошення конкурсу на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро України від парламенту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+