Слухати

Михайла Буроменського обрали аудитором НАБУ від Кабміну

26 травня 2017 - 19:10
Рішення буде оформлено протягом трьох днів
НАБУ //

Кабінет міністрів обрав аудитором Національного антикорупційного бюро України від уряду Буроменського Михайла Всеволодовича.

Про це повідомив на засіданні уряду голова Кабміну Володимир Гройсман.

«Рішення уряду ухвалено, воно буде оформлено протягом 3 днів Мін’юстом відповідно до регламентних вимог», — сказав Гройсман.

Буроменський має вищу юридичну освіту, наукові звання: кандидат юридичних наук, доктор юридичних наук, професор та член-кореспондент Національної академії правових наук України.

Він працює професором кафедри інституту Міжнародних відносин Національного університету імені Тараса Шевченка у Києві. З 2006 року він є членов делегації України у Greco — міжнародній організації країн проти корупції, також Буроменський є головою цієї організації.

Він вільно володіє англійською та має рекомендації Української Гельсинської спілки з прав людини, ОБСЄ в Україні, Greco та Інституту прикладних гуманітарних досліджень.

П’ятого  квітня комітет з питань запобігання та протидії корупції прийняв рішення про оголошення конкурсу на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро України від парламенту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+