Слухати

Олександр Ткаченко про квоти української мови на 1+1: «95 квартал» уже задумався / Новини на Громадському радіо

Олександр Ткаченко про квоти української мови на 1+1: «95 квартал» уже задумався

26 травня 2017 - 13:07
Керівник медійного холдингу 1+1 Олександр Ткаченко відповів на питання, як відобразиться запровадження україномовних квот на телебаченні на мові програм «95 кварталу»

Під час публічної дискусії в рамках «Львівського медіафоруму» генеральний директор компанії 1+1 медіа Олександр Ткаченко відповів на питання із залу, чи заговорить гумористичне шоу «95 квартал» українською мовою у зв’язку із запровадженням Верховною Радою 75% квоти на програми українською мовою на телебаченні.

Пан Ткаченко сказав, що «95 квартал» уже задумався над переходом на українську мову. Однак він одразу додав, що у 1+1 лишається ще 25 відсотків квоти і цього цілком достатньо для програм «95 квартала».

23 травня Верховна Рада ухвалила Закон про внесення змін до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації, в якому передбачено, що 75 відсотків програм українських телеканалів мають бути представлені українською мовою.

Після ухвалення цього рішення користувачі соцмереж задалися питанням, чи програми «Студія Квартал-95» перейдуть на українську мову.

«Студія Квартал-95» виробляє комедійні програми для телеканалу 1+1 «Вечірній квартал» і «Вечірній Київ». Обидва шоу виходять російською мовою і користуються величезною популярністю у української телеаудиторії.

Відповідаючи на інше запитання, чи намагається адміністрація президента Петра Порошенка здійснювати тиск на редакційну політику групи 1+1, Олександр Ткаченко відповів негативно. Він пояснив, що президент Порошенко і його адміністрація знають характер Ткаченка і ньюзруму 1+1, і якщо навіть у них з’являються думки впливати на журналістів, то вони не дають їм ходу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+