Слухати

У Волновасі троє дітей знайшли автомат (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Волновасі троє дітей знайшли автомат (ФОТО)

26 травня 2017 - 16:08
Знахідку виявили на териорії розваленого будинку

5tbaqc2y.jpg

Діти знайшли автомат // Фото: Сайт поліції Донеччини
Діти знайшли автомат
Фото: Сайт поліції Донеччини

Автомат Калашникова знайшли троє хлопчиків віком від 5 до 7 років. Одна дитина взяла автомат до рук та намагалася вставити магазин, щоб постріляти. Після того, як діти почули крики дорослих, вони поклали зброю. Постраждалих немає, повідомляє поліція Донеччини 

Дітей зауважив перехожий, який викликав поліцію. Окрім автомату в будинку знайшли дві упаковки набоїв, бронежилет та маску. Усі небезпечні предмети було вилучено поліцією. 

Окрім трьох хлопчиків, які виявили знахідку, біля будинку знаходились й інші діти. 

Поліцейські з’ясували, що діти постійно граються на території цих розвалин.

Правоохоронці вилучили небезпечні предмети, а з дітьми провели профілактичну бесіду та розповіли, як потрібно вести себе в таких випадках.

«Маленькі розбишаки пообіцяли більше не гратися в небезпечних місцях, бути обережними та більше ніколи не чіпати небезпечні та будь-які предмети, які знаходять на вулиці», — повідомляється в новині.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+