Слухати

Україна заборгувала 26 млн доларів і позбулася права голосу на Генасамблеї ВООЗ

26 травня 2017 - 18:29
Не заплатили членських внесків
Україна заборгувала 26 млн доларів і позбулася права голосу на Генасамблеї ВООЗ / Новини на Громадському радіо

Україна заборгувала перед Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) 26 мільйонів доларів США. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховій Раді в п’ятницю, 26 травня, передає NewsONE.

Заборгованість почаась з 2014 року 

«Чим це викликано? Банальною справою. У 2014 році після «господарських» українців на державному рахунку було 108 тисяч грн… Можливо, ці питання відійшли на другий план», — пояснив прем’єр-міністр Украни Володимир Гройсман.

За даними ВООЗ, Україна посіла 44-те місце в Європі за кількістю вбивств на 100 000 населення 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+