Слухати

«Укрзалізниця» хоче збільшити зарплати директорам у 10 разів, втім більшість з них звільнять

26 травня 2017 - 20:42
Що ще цікавого у проекті консолідованого фінансового плану ПАТ «Укрзалізниця»
«Укрзалізниця» хоче збільшити зарплати директорам у 10 разів, втім більшість з них звільнять / Новини на Громадському радіо

ПАТ «Укрзалізниця» заклала у фінансовому плані на цей рік середньомісячні витрати на зарплатню працівника — директора в розмірі 1,686  млн грн. Це у 11,5 разів більше фактичного показника за підсумками минулого року. Про це йдеться у проекті консолідованого фінансового плану ПАТ, повідомляє «Інтерфакс-Україна»

Відзначимо, що 2016 році «Укрзалізниця» не виконала план по цьому показнику: заплановані середньомісячні витрати на оплату праці одного директора становили 323 тис. грн, у той час, як фактичний показник складав у 2,2 рази менше — 146,3 тис. грн.

В цілому середньомісячні витрати на зарплатню одному працівнику у 2017 році пропонується підвищити на 32,4% — до 7,524  тис. грн, у тому числі адміністративного персоналу — у 2,2 рази — до 16,8 тис. грн, а інших співробітників — на 30% — до 7,3 тис. грн.

У документі пропонується скоротити кількість директорів вшестеро — до семи та звичайних співробітників — скоротити на 5,4% — до 264,6 тисяч. У той же час пропонується збільшити кількість адміністративного персоналу на 20%, до 3,638  тис

Фонд оплати праці у цьому році заплановано збільшити на 27,5% — до 24,963  млрд грн.

Нагадаємо, голова «Укрзалізниці» хоче перетворити вокзали на торгові центри.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+