Слухати

Якби на Землі б жило 100 людей, хто б це був (ІНФОГРАФІКА)

26 травня 2017 - 19:56
Як розподіляється мова, релігія, гроші тощо серед всього населення нашої планети розказуємо в інфографіці
Якби на Землі б жило 100 людей, хто б це був (ІНФОГРАФІКА) / Новини на Громадському радіо

Інфографіку, яка роповідає про всіх людей, що мешкають на Землі, опублікував twitter World and Science. Зокрема, на ній сказано, що, якби на планеті Земля мешкало 100 людей, то 60 з них були б азіатами, 11 європейців, 15 африканців, 14 американців.

Також людей розділяють за віком, релігією, мовою, якою вони спілкуються, вмінням читати та писати, кількістю грошей, яку вони витрачають за добу вагою тощо.

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, Китай вже не вважається найбільш населеною країною світу. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+