Слухати

З 1 червня Росія заборонила провозити зброю через Керченську переправу

26 травня 2017 - 14:19
У звязку з проведенням чемпіонату світу з футболу Росія посилила заходи безпеки
З 1 червня Росія заборонила провозити зброю через Керченську переправу / Новини на Громадському радіо

«У період з 1 червня по 12 липня 2017 року провезення/пронесення цивільної й службової зброї і патронів до нього через контрольно-пропускні пункти об’єктів транспортної інфраструктури ТОВ« Морська дирекція» заборонено відповідно до указу Президента Російської Федерації від 09 травня 2017 року № 202 «Про особливості застосування посилених заходів безпеки в період проведення в Російській Федерації чемпіонату світу з футболу FIFA 2018 року і кубка конфедерацій FIFA 2017 року», – сказано в повідомленні оператора переправи – ТОВ «Морська дирекція», як повідомили Крим.Реалії 

Кубок конфедерацій пройде з 17 червня по 2 липня в чотирьох російських містах: Москві, Санкт-Петербурзі, Казані і Сочі. Чемпіонат світу з футболу пройде в 11 російських містах з 14 червня по 15 липня 2018 року.

Поромна переправа через Керченську протоку є основною транспортною артерією, що з’єднує Крим із Краснодарським краєм сусідньої Росії. За українським законодавством, в’їзд до анексованого Криму через Керченську переправу заборонений і прирівнюється до порушення при незаконномуперетині державного кордону.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+