Слухати

«Ми відриваємося від цього «русского мира» — Геращенко про арешт дитини / Новини на Громадському радіо

«Ми відриваємося від цього «русского мира» — Геращенко про арешт дитини

27 травня 2017 - 16:25
Ірина Геращенко відреагувала на арешт хлопчика у Москві

Політик сказала, що в Україні поліцейським не дали б вчиняти подібне свавілля. Свій коментар вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«За заклики вбивати українців там не затримують. За декламацію Шекспіра 10-річну дитину тягнуть до буцегарні, без матері. Господи, дякую Тобі, що ми відриваємося від цього «русского мира», — написала Геращенко.

Вона також додала: «Якби в нас поліція тягла ось так на очах у матері дитину (щоб та дитина не скоїла), ту б поліцію розірвали. То було б головною темою всіх новин. А що в новинах у Раші сьогодні? Правильно, Україна і як все у нас „не так“. Слава Богу, що не так, як у вас, „браття“, де ви взялися на нашу голову».

26 травня у центрі Москви співробітники поліції затримали 10-річного хлопчика, який читав вірші, і відвезли його до ВВС, незважаючи на протести матері.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+