Слухати

На КПВВ «Гнутове» затримали бійця «ДНР» (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

На КПВВ «Гнутове» затримали бійця «ДНР» (ВІДЕО)

27 травня 2017 - 11:44
26 травня співробітники Держприкордонслужби та СБУ в Донецькій області затримали громадянина України, який мав безпосередній зв’язок зі злочинними організаціями на непідконтрольній Україні території

Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби.

Правоохоронці затримали цього громадянина на під’їзді до контрольного пункту в’їзду-виїзду «Гнутове». Під час огляду особистих речей у нього було виявлено військовий квиток так званої «ДНР» та довідку про участь в бойових діях на боці НЗФ.

Також, під час проведення фільтраційних заходів було виявлено, що чоловік з 2014 по 2016 роки проходив службу в одному з підрозділів незаконних збройних формувань на непідконтрольній території. Громадянин неодноразово приймав участь в бойових діях та здійснював бойові виходи з метою ведення диверсійно-розвідувальної роботи. З його слів, у 2016 році він звільнився з лав НЗФ так званої «ДНР» за власним бажанням.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+