Слухати

Офіцери РФ не впорались з обладнанням передових позицій в «ДНР»  / Новини на Громадському радіо

Офіцери РФ не впорались з обладнанням передових позицій в "ДНР"

27 травня 2017 - 14:17
Командири Збройних сил Росії проводять перевірку фортифікаційного обладнання передових позицій

 Перевіряють передові позиції 1 «Донецьк» та 2 «Луганськ» армійських корпусів. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України. 

«Командування ЗСУ РФ притягуватиме до відповідальності російських офіцерів, які не справились з обладнанням позицій. Тому вони у авральному порядку примушують підлеглих цілодобово обладнувати окопи для техніки», — повідомили розвідники.

Внаслідок цього збільшилась кількість травмувань та випадків самовільного залишення передових позицій військовослужбовцями.

«Це зафіксували в 1-й окремій мотострілецькій бригаді «Кальміуське», 11-му окремому мотострілецькому полку «Донецьк», 2-й окремій мотострілецькій бригаді «Луганськ» та 7-му окремому мотострілецькому бригаді «Брянка», — передали в розвідці.

 
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+