Слухати

«Постійне підкидання дохлої кішки» — Аваков про антикорупційні органи

27 травня 2017 - 18:47
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звинуватив антикорупційні організації у «підкиданні дохлих кішок» поліції
«Постійне підкидання дохлої кішки» — Аваков про антикорупційні органи / Новини на Громадському радіо

За словами міністра, він підтримує антикорупційну боротьбу, спрямовану проти високопосадовців різного рівня. Про це міністр сказав на прес-конференції у Хмельницькому, передає кореспондент УНІАН.

Разом з тим він заявив, що деякі антикорупціонери, які контролюють чиновників, заробляють більші гроші, ніж самі посадовці, а також роблять на цьому політичні кар’єри.

«Не може антикорупціонер, який отримує 60 тисяч гривень на місяць, вимагати щось від офіцера із зарплатою у 2 тисячі гривень. До прикладу, заробітна плата міністра МВС коливається від 47 до 50 тисяч гривень», — наголосив Аваков.

«Люди, кар’єру необхідно створювати на позитивних кроках. Звісно, що і негатив необхідно виявляти. Для цього у нас працює служба внутрішньої безпеки. Приблизно щоденно фіксуємо арешти 2-3 офіцерів. Однак постійне «підкидання дохлої кішки» в нашу важку працю я не дуже вітаю», — додав Аваков.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+