Слухати

В Краматорську напали на офіс державного каналу (ФОТО)

27 травня 2017 - 21:31
Невідомі розгромили вхід до офісу телеканалу "До тебе" у Краматорську

Це сталося близько 22 години у п᾽ятницю, 26 травня. Повідомляє «До тебе».

Як видно з камер відеоспостереження, до офісу філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Донецька регіональна дирекція» у Краматорську підійшли двоє молодиків, один з яких розбив напівскляний блок вхідних дверей. Одразу спрацювала сигналізація, невідомі втекли.

На місце оперативно прибула група охоронного підрозділу, що обслуговує філію, та поліція. Наразі працює слідчо-оперативна група.

Офіс філії ПАТ «НСТУ» «Донецька регіональна дирекція» (телеканал «До ТеБе», радіо «Голос Донбасу») знаходиться в самому центрі Краматорська, за півсотні метрів від будівлі міської ради та Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

«З огляду на те, що ми працюємо у фронтовому регіоні, навіть, на перший погляд, хуліганський вчинок має бути ретельно розслідуваний, а винні – притягнуті до відповідальності. Особливо, коли мова йде, по суті, про напад на суспільного мовника, який тільки-но створюється в Україні», – наголосив заступник директора філії ПАТ «НСТУ» «Донецька регіональна дирекція», секретар Донецької обласної спілки журналістів НСЖУ Ілля Суздалєв.

3-1-960x641.jpg

Невідомі розгромили вхід до офісу телеканалу "До тебе" у Краматорську //
Невідомі розгромили вхід до офісу телеканалу «До тебе» у Краматорську

4-1.jpg

Невідомі розгромили вхід до офісу телеканалу "До тебе" у Краматорську //
Невідомі розгромили вхід до офісу телеканалу «До тебе» у Краматорську

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+