Слухати

В НАТО запевнили про призупинення співпраці з Росією

27 травня 2017 - 18:24
Речник НАТО нагадала про призупинення співпраці з Росією
В НАТО запевнили про призупинення співпраці з Росією / Новини на Громадському радіо

В Організації Північноатлантичного договору (НАТО) запевнили, що призупинили практичну співпрацю з Російською Федерацією через агресивну поведінку РФ в Україні. Про це речник НАТО Оана Лунгеску написала у Twitter.

«Сьогодні 20-та річниця Основоположного акту НАТО-Росія. Наш діалог є нелегким, але він важливий», — заявила Лунгеску.

За її словами, незважаючи на заяви Росії, її агресивні дії проти України призвели до призупинення співпраці з НАТО.

«Діалог триває», — додала речник Альянсу.

Зазначемо, кількість перехоплень російських літаків силами НАТО зросла в останні роки на тлі гострої напруженості між Заходом і Москвою у зв’язку з кризою в Україні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+