Слухати

Відзначили День Києва (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Відзначили День Києва (ФОТО)

27 травня 2017 - 20:15
Сьогодні Київ святкує 1535-річчя

На честь Дня міста в столиці пройшов вже традиційний Мегамарш у вишиванках під гаслом «Створюємо українську культуру разом!».

Сотні людей пройшли столицею України у вишиванках. Почалася хода в сквері біля Золотих Воріт. Далі колона вирушила за маршрутом: Прорізна — Хрещатик — Європейська площа — Володимирський узвіз — Труханів острів.

i.jpg

Сьогодні Київ святкує 1535-річчя // ukranews.com
Сьогодні Київ святкує 1535-річчя
ukranews.com

ivv.jpg

Сьогодні Київ святкує 1535-річчя // ukranews.com
Сьогодні Київ святкує 1535-річчя
ukranews.com

iv.jpg

Сьогодні Київ святкує 1535-річчя // http://ukranews.com
Сьогодні Київ святкує 1535-річчя
http://ukranews.com

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+