Слухати

Британці роблять татуювання на честь постраждалих у Манчестері

28 травня 2017 - 10:54
У такий спосіб вони шанують пам'ять загиблих під час теракту.
Британці роблять татуювання на честь постраждалих у Манчестері / Новини на Громадському радіо

Мешканці ​​Великобританії роблять собі татуювання із зображенням бджоли, символу міста Манчестер, щоб вшанувати пам’ять загиблих під час теракту.

Тату-салони передають гроші за татуювання до спеціального фонду, що підтримує сім’ї постраждалих під час теракту. Однією з тих, хто зробив татуювання бджоли, є Шарлотта Кемпбелл, чия 15-річна дочка Олівія стала жертвою вибуху на стадіоні під час концерту Аріани Гранде.

У соцмережах знімки свіжих татуювань публікуються з тегом #manchesterbee ( «манчестерська бджола»).

93b51c5b12 663f.jpg

Татуювання бджоли, символу Манчестера //
Татуювання бджоли, символу Манчестера

На початку тижня, 23 травня, у Манчестері на концерті Аріани Гранде стався теракт - загинуло щонайменше 22 людини, ще 120 дістали поранення.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+