Слухати

Фотограф чотири роки сидів під водою і чекав бобра / Новини на Громадському радіо

Фотограф чотири роки сидів під водою і чекав бобра

28 травня 2017 - 16:00
Заради підводного знімка тварини фотографу довелося кожного дня годинами чекати у річці.

Журнал bioGraphic опублікував зроблене під водою фото євразійського бобра, що пливе з тополиною гілкою в зубах. 

Заради фотографії фотографу в спорядження для підводного плавання довелося щодня лежати в річці протягом двох-трьох годин.

Популяція бобрів значно зменшилася, коли люди почали полювати на них заради шкур, м’яса та «бобрового струменю», який використовують в медицині.

На початок 20-го століття залишалося близько 1200 особин цього виду, але заходи по збереженню бобрів привели до швидкого зростання їх числа.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+