Слухати

Китай запустив нову систему навігації і зможе знайти будь-кого  / Новини на Громадському радіо

Китай запустив нову систему навігації і зможе знайти будь-кого

28 травня 2017 - 17:05
Найбільшу супутникову систему навігації запустили в Китаї

«Національна система навігації складається із 2,7 тисяч базових станцій супутникової навігації, загальнонаціонального і 30 провінційних центрів обробки», — заявив Лі Уейзен, заступник директора Національного управління геодезії, картографії та геоінформатики.

Система демонструє високу швидкість, точність та широке охоплення і сумісна з іншими супутниковими навігаційними системами, повідомляє The Indian Express.

За даними адміністрації, система здатна надавати послуги з визначення місця розташування транспорту, швидкої медичної допомоги, міського планування і управління та звичайних громадян.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+