Слухати

Музиканти змусили порушників займатися благодійністю

28 травня 2017 - 09:41
Заклад, що без дозволу використував ім’я гурту «Океан Ельзи» у рекламі, згодився безкоштовно годувати пенсіонерів та ветеранів АТО впродовж дня.
Музиканти змусили порушників займатися благодійністю / Новини на Громадському радіо

«Вчора, 26 травня у Кам’янці-Подільскому мали концерт… По дорозі на стадіон побачили цей рекламний борд… Ми були дуже здивовані таким зухвалим використанням нашого імені в рекламі без дозволу. Бо, чесно кажучи, навіть в нашій країні, де питання виконання закону ніколи не стояло, на жаль, на першому місці, з таким нечасто стикались», — розповіли представники гурту «Океан Ельзи» у Facebook.

oe_board.jpg

Білборд у Кам'янці-Подільскому //
Білборд у Кам’янці-Подільскому

Замість того, щоб подати позов до суду, як радили адвокати, гурт звернувся до представників закладу та запропонував зустрічну угоду.

«Ми ж вирішили… надати дозвіл на використання цьому закладу нашого імені на цій, конкретній рекламі за умови, що вони будуть цілий день годувати безкоштовно пенсіонерів та учасників АТО… Вони відразу вибачились, не почали щось вигадувати чи хитрувати, а зізнались, що рекламна агенція надала їм неправдиву інформацію щодо такого розміщення. А головне, що відразу і з радістю погодились на нашу пропозицію — проведення спеціальної акції в своєму закладі», — розповіли музиканти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+