Слухати

Експерти хочуть підвищити пенсійний вік до 70 років

28 травня 2017 - 13:13
У розвинених країнах Заходу пенсійний вік треба підвищити мінімум до 70 років, бо середня тривалість життя скоро перевищить 100 років
Експерти хочуть підвищити пенсійний вік до 70 років / Новини на Громадському радіо

На думку фахівців Всесвітнього економічного форуму, у Великобританії, США, Японії і Канаді люди працюватимуть довше, тоді як число людей старше 65 років потроїться до 2050 року і складе 2,1 млрд.

На той час співвідношення працюючих людей до пенсіонерів скоротиться вдвічі і складе чотири до одного.

У Всесвітньому економічного форумі впевнені — зростання середньої тривалості життя схоже на проблемі зміни клімату.

«Ми повинні звернутися до цього питання вже зараз або ж визнати, що несприятливі наслідки цього явища позначаться на майбутніх поколіннях, стануть дуже важкою ношею для наших дітей і онуків», — запевняють експерти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+