Слухати

Рефат Чубаров спрогнозував, коли Крим повернеться в склад України / Новини на Громадському радіо

Рефат Чубаров спрогнозував, коли Крим повернеться в склад України

28 травня 2017 - 14:54
Народний депутат, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає, що Крим поверниться в Україну за нинішнього покоління

«Тут я завжди і дуже впевнено говорю: це станеться набагато раніше, ніж цього хотіли б у Кремлі. Це буде при нашому житті. Ми повернимося до Криму — інакше і бути не може», — сказав він в інтерв’ю «Апострофу».

При цьому він вважає, що станеться це в результаті не військові, а дипломатичних дій.

«Участь в майбутній долі Криму прийме ряд потужних гравців. Той же ЄС або, скажімо, НАТО. І кожен з цих гравців буде оголошувати свої підходи, принципи. А деякі будуть приводити мотивацію, чому Крим повинен належати тій чи іншій країні. Йтиметься про Україну і про Росію», — сказав Чубаров.

Він вважає, що найголовнішим аргументом України в справі повернення Криму стане право корінного народу, тобто кримських татар, на самовизначення.

Дівчина у Криму прийшла на випускний у вишиванці​.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+