Слухати

«Розумні» шкарпетки, тату з датчиками та сенсорні купальники

28 травня 2017 - 14:53
Виробники одягу продовжують поєднувати класичні рішення з досягненнями високих технологій
«Розумні» шкарпетки, тату з датчиками та сенсорні купальники / Новини на Громадському радіо

З року в рік виробники одягу працюють над поєднанням повсякденного гардероба з новітніми розробками. Так з’явився еластичний спандекс, мембранна тканина Gore-Tex та лайкра і мікрофібра, що зберігають тепло та дозволяють шкірі «дихати».

Цього року компанія Hexoskin представила «розумні» майки, які вимірюють частоту серцебиття і серцевий ритм, частоту дихання і об’єм легенів, рівень фізичного навантаження і якість сну. Майка може повідомити про кількість пройдених кроків і спалених калорій та передати інформацію на смартфон.

Виробник «розумного» одягу Athos випустив тренувальний одяг з датчиками, котрі виявляють, які з м’язів спортсмена працюють, а також повідомляють частоту серцевих скорочень і дихання.

Шкарпетки Sensoria теж оснащені сенсорами — вони надають інформацію про темп, відстані і час навантажень, а також допомагають проаналізувати стиль бігу: розповісти про навантаження на стопи, способи постановки ступенів і розподіл ваги.

Розумний комбінезон для немовлят Mimo містить мікрофон та спеціальний датчик, який дає можливість батькам відслідковувати, чи спить малюк.

uynyenosky.png

Розумні шкарпетки //
Розумні шкарпетки

Шкарпетки для немовлят Owlet Baby Care захистять дітей від однієї з найнебезпечніших проблем — раптової зупинки дихання. Через мобільний додаток вони повідомлять батьків, якщо раптом дитина перестала дихати.

Трекер сонячного випромінювання My UV Patch, виконаний у вигляді тимчасового тату, аналізує рівень сонячного випромінювання і змінює колір залежно від його інтенсивності для захисту носія від ризику виникнення раку шкіри.

Схожі функції має купальник Spinali завдяки датчику, який передає на мобільний телефон повідомлення, якщо власниця занадто довго перебуває на сонці; він також повідомляє, якщо пора перевернутися на інший бік або скористатися сонцезахисним кремом, розповідає Деловая Столица.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+