Слухати

Україна передала НАТО доповідь про підтримку Росією міжнародного тероризму  / Новини на Громадському радіо

Україна передала НАТО доповідь про підтримку Росією міжнародного тероризму

28 травня 2017 - 17:01
Доповідь про взаємодію Росії з терористичними організаціями підготували в Україні

На засіданні НАТО у Тбілісі віце-президент організації Раса Юкнявічене презентувала ґрунтовну презентацію щодо Росії. Про це заявила голова делегації України у Парламентській Асамблеї НАТО, народний депутат Ірина Фріз.

Зокрема, віце-президент наголосила на тому, що РФ займається підривом політичних систем країн НАТО. Та веде агресивну інформаційну пропаганду в цих країнах. 

«Дозвольте передати Вам доповідь, підготовлену в Україні про взаємодію Росії з терористичними організаціями, канали їх комунікації та координації. Я думаю, що він може бути корисним для Вашої доповіді на завершальній стадії», — наголосила голова української делегації.

Фріз також додала, що Україна у 2016 році у Штаб-квартирі НАТО передала матеріали та доповідь стосовно того, що глава РФ Володимир Путін робить у Криму.

«Фактично він перетворює колись квітучий український півострів на сучасну мілітарну базу, міць якої буде спрямована проти членів країн НАТО», — наголосила вона.

Рефат Чубаров спрогнозував, коли Крим повернеться в склад України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+