Слухати

Українські танки поїдуть у Таїланд (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Українські танки поїдуть у Таїланд (ВІДЕО)

28 травня 2017 - 16:02
В мережі оприлюднили відео з цеху українського танка «Оплот»

Завод ім.В.Малишева на Харківщині продовжує виконання контракту на постачання нових танків «Оплот». Вони поїдуть до Таїланду. Відео оприлюднив користувач Сергій Згурець.

Харківські танкобудівники спільно з «Укрспецекспортом» готуються до нового танкового тендеру у Пакистані. Там український танк змагатиметься з китайським конкурентом.

«На цьому відео заводський цех з черговою порцією „Оплотів“ для тайської армії. І той „пакистанський“ „Оплот“, який готують до танкової битви за нове замовлення», — написав Згурець.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+