Слухати

В Одеській області загинули десятки дельфінів

28 травня 2017 - 16:22
Про гибель дельфінів у мережах браконьєрів повідомив голова Кілійської сільради в Одеській області Павло Бойченко
В Одеській області загинули десятки дельфінів / Новини на Громадському радіо

У повідомленні на Facebok Бойченко розмістив фотографії загиблих дельфінів, знайдених на березі Чорного моря.

«Це дельфіни, що померли через свавілля браконьєрів, які в морі виставляють мережі на осетрових. Згодом у ці мережі потрапляють дельфіни, які гинуть від задухи. Їх просто викидають в море. За останні дні на узбережжі виявлено кілька десятків трупов», — заявив депутат

Він також додав, що трупи було знайдено в районі смт Вилкове і села Приморське і підкреслив — браконьєри мають бути покарані.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+