Слухати

Гройсман: Уряд проти продажу землі іноземцям та юрособам

29 травня 2017 - 16:45
Кабінет міністрів України проти відкриття ринку землю для продажу іноземцям та юридичним особам
Гройсман: Уряд проти продажу землі іноземцям та юрособам / Новини на Громадському радіо

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час обговорення засад земельної реформи в уряді, повідомляє  Урядовий портал.

«На даному етапі ми категорично проти продажу землі іноземцям, проти відкриття ринку земель для юросіб,» — зазначив Гройсман.

Прем’єр зазначив, що відкриття земельного ринку має сприяти створенню справжнього фермерського класу. Саме тому, на думку голови уряду, продаж має бути доступний тільки фізособам-українцям і в обсязі не більше 200 га землі на одну особу.

За результатами наради, сторони домовилися створити міжвідомчу робочу групу у складі урядовців, народних депутатів, представників профільних аграрних асоціацій та експертів. Найближчим часом робоча група представить концепцію першого етапу земельної реформи.

Читайте також: «Те, що землю скуплять за безцінь, коли відмінять мораторій на її продаж, — це міф, — Дмитро Ливч»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+