Слухати

Хештег вінтажних автівок #soloparking в Instagram об’єднав понад 240 000 фото

29 травня 2017 - 17:09
Ідея хештегу належить берлінському фотографу Джоргу Ніхту. Так користувачі позначають зображення вінтажних автівок на фоні міської архітектури
Хештег вінтажних автівок #soloparking в Instagram об’єднав понад 240 000 фото / Новини на Громадському радіо

В той час, як міста намагаються відходити від концепції автомобілецентризму і ставати зручними для пішоходів, користувачі Instagram перетворюють ретро-автомобілі на фетиш, повідомляє The Guardian. Естетика знімків – ретро-автівки на фоні старої міської архітектури – викликає почуття «міської ностальгії». Авторами світлин часто є навіть не автомобілісти.

Берлінський фотограф Джорг Ніхт, який впровадив інші популярні хештеги (наприклад, #asundaycarpic, що об’єднав близько 50 000 фото) зазначає, що не має автівки, адже у такому місті як Берлін вона не потрібна. Ідея хештегу #soloparking виникла після того, як він сфотографував Fiat Cinquecento.

 

 

yellow. the sunday car pic. Görlitz / Germany

A post shared by Joerg Nicht // Berlin (@jn) on

 

 

 

A Munich #latergram — loved the colourway.

A post shared by Jochen Overbeck (@ofeneck) on

 

Porsche 912 / Mostowa #warsawparked

A post shared by warsawparked (@warsawparked) on

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+