Слухати

Хто відшкодовуватиме збитки, завдані масштабним поривом труби у Києві?

29 травня 2017 - 16:47
Ймовірно, що раніше 8 червня аварію не ліквідують і воду не підключать
Хто відшкодовуватиме збитки, завдані масштабним поривом труби у Києві? / Новини на Громадському радіо

Прес-секретар заступника голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєва Юлія Грамотна розповіла Громадському радіо, що зруйнований будинок був побудований з порушеннями на теплотрасі, тому відповідальність, на думку прес-секретаря, на Київенерго, і компанія повинна відремонтувати його за свій рахунок.

У Київенерго повідомили, що трубу на Голосіївському проспекті прорвало під час гідравлічних випробувань, її використовували 38 років.

Зараз співробітники Київенерго ліквідують наслідки пошкодження, розповів Громадському радіо головний інженер підприємства «Київські теплові мережі» Анатолій Васильєв:

«Він відбудований в охоронній зоні тепломережі. А що, Київенерго будувало цей будинок? Мені потрібно піднімати документацію 10-річної давнини, щоб конкретно відповісти. Я можу розповісти, що тут сталось. В результаті планових гідравлічних випробувань на густину сталося пошкодження теплотраси діаметром 800 1979 року. В результаті пошкодження стався викид води на поверхню з брудом, камінням. Тут пошкодженні автомобілі, вікна в будинках. 
 
Головний інженер підприємства «Київські теплові мережі» також повідомив що раніше 8 червня аварію не ліквідують і воду не підключать.

Нагадаємо, у Києві на Голосієвському проспекті стався масштабний порив труби. В результаті пориву пошкоджені автомобілі, які були припарковані поруч з місцем пориву, у будинку повибивало вікна.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+