Слухати

IKEA може офіційно з’явитися в Україні / Новини на Громадському радіо

IKEA може офіційно з’явитися в Україні

29 травня 2017 - 21:21
Голова правління «Мандарин-Плаза» стверджує, що шведська мережа IKEA має намір вийти на український ринок

За його словами, IKEA може орендувати найбільший в країні торгово-розважальний центр «Південний», будівництво якого заплановано на кінець 2017 року, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«IKEA дивиться в наш бік. Їх наміри вже озвучені, представники спеціально сюди приїжджали, зустрічалися. Тобто, вже існує велика ймовірність їх приходу», — сказав Черницький.

Бізнесмен також зауважив, що орендувати новий ТРЦ стануть і інші міжнародні оператори.

Варто зазначити, що раніше керівництво компанії IKEA відмовлялося від спроб вийти на ринки країни через корупційний стан у країні

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+