Слухати

СБУ: компанія «Яндекс» передавала до РФ персональні дані українців (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

СБУ: компанія «Яндекс» передавала до РФ персональні дані українців (ВІДЕО)

29 травня 2017 - 17:49
Про це повідомив прес-центр СБУ після санкціонованих обшуків в офісах компанії

Менеджмент російської компанії «Яндекс» незаконно збирав, накопичував і передавав в Росію персональні дані українців, в тому числі військовослужбовців, які беруть участь в АТО, вважають у Службі безпеки.

Зокрема, у компанії збирали особисті дані, місця перебування, роботи, джерела і розміри доходів, номери телефонів, електронних адрес та акаунти в соціальних мережах.

«За даними СБУ, інформація передавалася спеціальним службам РФ для планування, організації і проведення розвідувальних, диверсійних, інформаційно-підривних операцій в нашій країні на шкоду суверенітету України, територіальній цілісності і недоторканності», — відзначили в службі.

Під час обшуків співробітники СБУ виявили серверне обладнання та документацію, які будуть спрямовані для проведення подальшої експертизи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+