Слухати

Лисиця Аліса - незвичайний талісман українських бійців на передовій (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Лисиця Аліса - незвичайний талісман українських бійців на передовій (ВІДЕО)

29 травня 2017 - 11:50
В українських військових, які несуть службу на передовій, з'явився талісман - лисиця Аліса. Лисеня бійцям приніс собака

Боєць Вадим розповідає, що лисиця більше двох тижнів живе на позиціях. Їй зробили щеплення від сказу. Тварина все їсть: і рибу, і сире м’ясо і навіть цибулю.

«На руки вона не дуже йде. Вона не боїться ходити біля нас», — розповідає Вадим.

Військовий говорить, якщо тварина не втече, залишать собі:

«Коти, взагалі тварини, вони ж трошки релаксують людей, а лисиця - це додатковий бонус, тому що лисицю не кожен день побачиш і не всюди, крім хіба що зоопарку. А так, своя, яку можна погладити і знаєш, що вона тебе не буде кусати», — говорить Вадим і додає, що вони, бійці, також хитрі, як лисиці, і вона може стати їхньою емблемою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+