Слухати

Макрон обіцяє говорити жорстко з Путіним

29 травня 2017 - 09:21
Сьогодні президент Франції Емануель Макрон проведе першу зустріч із Володимиром Путіним
Макрон обіцяє говорити жорстко з Путіним / Новини на Громадському радіо

Зустріч відбудеться у Версальському палаці під Парижем, повідомляє видання Reuters.

Президент Франції зазначив, що попри те, що відносини між двома державами були затьмарені недовірою, діалог з Кремлем має життєво важливе значення для вирішення низки міжнародних суперечок. 

«Конче необхідно говорити з Росією, тому що існує цілий ряд міжнародних питань, які не будуть вирішені без жорсткого діалогу з нею. Я буду вибагливим під час розмови з Росією», — наголосив Макрон.

Раніше Громадське радіо повідомляло, що діаспора України, Грузії, Молдови та Сирії організувала «Антипутінську демонстрацію» в Парижі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+