Слухати

Матіос звинуватив замгенпрокурора у «зливі» матеріалів / Новини на Громадському радіо

Матіос звинуватив замгенпрокурора у «зливі» матеріалів

29 травня 2017 - 15:47
Головний воєнний прокурор Анатолій Матіос звернувся до Серія Горбатюка у Facebook

Поводом для емоційного звернення Матіоса стало ранкове інтерв’ю Сергія Горбатюка, де той заявив: головний військовий прокурор Анатолій Матіос не зацікавлений в розслідуванні злочинів проти учасників Революції гідності.

«Що нюхає пан Горбатюк? Є у нас тут колега один, якщо так можна сказати… Завалив всю роботу, бо не здатен (окрім як язиком) працювати. Майже трирічний піар на крові, траляля телефоном в усіх синхронах телеканалів та постійний «дивний» злив матеріалів кримінальних проваджень на сторону собі подібним політиканам… і не лише ім. Це і є його основна «прокурорська» робота»? — заявив воєнний прокурор.

Далі він зазначив, що поведінка Сергія Горбатюка, це не те, «що потрібно горю і скорботі родичів та близьких загиблих на Майдані».

 «Звісно, він ще …надцять років може годувати людей надією, може словесним блудом перекидати свою нездатність працювати на інших. Але всі розуміють і знають-правда має таку властивість: рано чи пізно, але вона стає відомою.  Краще, якщо раніше. Зроблю все, щоб правда про нездару стала відома раніше», — написав Матіос.

Нагадаємо, на початку травня Сергій Горбатюк прокоментував рішення Інтерполу про припинення розшуку Віктора Януковича.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+