Слухати

Підрядники ДФС взяли 30 відсотків грошей на ремонт МПП та втекли / Новини на Громадському радіо

Підрядники ДФС взяли 30 відсотків грошей на ремонт МПП та втекли

29 травня 2017 - 18:13
Генадій Москаль на власному сайті розповідає про ремонт міжнародного пункту пропуску на Закарпатті

Голова Закарпатської державної обласної адміністрації Генадій Москаль звинувачує Державну фіскальну службу у провалі підготовки України до введення безвізового режиму.
 
«Грантові гроші Євросоюзу для модернізації двох міжнародних пунктів пропуску Закарпаття так і не використані, хоча модернізація цих двох МПП значно прискорила би пропуск туристів як із боку України, так і в зворотному напрямку. Підрядники, яких  підшукала ДФС, взяли 30 відсотків грошей і втекли», — зазначив Москаль.

За його словами, зараз ЄС проводить за даними фактами аудит.

Президент Петро Порошенко доручив Кабміну, Міністерству закордонних справ, ДФС та Державній прикордонній службі найближчим часом провести спеціальну нараду з даного питання, на якій Москаля визначено, як доповідача.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+