Слухати

П’ять нових фактів про метро на Троєщину / Новини на Громадському радіо

П’ять нових фактів про метро на Троєщину

29 травня 2017 - 22:40
Декілька фактів про нову гілку метро з інтерв’ю заступника голови КМДА Миколи Поворозника

Нова гілка метро, що нарешті з’єднає Троєщину єдиною мережею транспорту, що не залежить від дорожнього трафіку, матиме 14 станцій, з них три будуть пересадочними.

При цьому четверта гілка метро буде майже повністю наземна — під землею опиняться лише пересадочні станціі.

Будівництво може початися вже в 2018 році, коли оцінять вартість та строки будівництва, при чому збудувати гілку «Троєщина — Вокзальна» можуть вже за 48 місяців з початку будівництва.

В майбутнього проекту вже є інвестор з Китаю, котрий може приступити до активних дій після укладення міжурядової угоди між Україною та Китаєм.

Читайте також: У КМДА назвали можливу дату і терміни будівництва метро на Троєщину (ВІДЕО)

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+