Слухати

Санкції проти РФ не допоможуть Україні, тому їх потрібно зняти — Путін / Новини на Громадському радіо

Санкції проти РФ не допоможуть Україні, тому їх потрібно зняти — Путін

29 травня 2017 - 19:33
Президент Путін заявив, що санкції проти Росії не допоможуть поліпшенню ситуації в Україні, тому їх потрібно відмінити

На спільній прес-конференції з президентом Франції Еммануелем Макроном в Версальському палаці президент Росії прокоментував антиросійські санкції.

«Ви запитали: як санкції проти Росії допоможуть нормалізації кризи на Південному Сході України? Ніяк не допоможуть. Тому я звертаюся і до вас, і до представників ЗМІ Франції: боріться за скасування усіляких обмежень світової економіки», — заявив Путін.

Він також додав, що «вільний ринок і вільна конкуренція, чесна, не обтяжена політичними міркуваннями і кон’юнктурними інструментами, може допомогти розвитку світової економіки».

При цьому президент не пояснив, як пов’язана економіка та санкції, введені після анексії Криму та військової інтервенції на Донбас.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+