Слухати

Три роки тому під Слов’янськом бойовики збили український МІ-8 / Новини на Громадському радіо

Три роки тому під Слов'янськом бойовики збили український МІ-8

29 травня 2017 - 09:15
Загинули дванадцятеро людей. Серед них генерал-майор Сергій Кульчицький

29 травня 2014 року бойовики з ПЗРК збили третій на той момент український вертоліт Мі-8, який належав Національній гвардії України.Він впав над Слов’янськом.

Вертоліт мав доставити на гору Карачун продукти, воду, бронежилети українським військовим.

Це був четвертий виліт Сергія Кульчицького на Карачун і останній день перед відпусткою

20 червня 2014 року Сергію Петровичу Кульчицькому було посмертно присвоєно звання Героя України – за виняткові військові заслуги перед Україною, героїзм і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету України, інших загиблих було відзначено орденом «За мужність» І ступеня (посмертно).

Батальйону оперативного призначення Національної гвардії України, який генерал Кульчицький почав формувати із бійців Самооборони Майдану, присвоєно почесне найменування – «батальйон ім. Героя України генерала Кульчицького».

У вертольоті разом з генералом Сергієм Кульчицьким загинули:

Бульдович Сергій
Курилович Віталій
Кравченко Сергій
Липський Віктор
Білошкурський Валентин
Ісадченко Володимир

Безпалько Петро
Семанюк Василь
Шарабуряк Володимир
Лисенчук Володимир
Остапюк Петро
Яковяк Віктор 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+