Слухати

У колонії на Київщині порушують права засуджених на працю

29 травня 2017 - 14:16
Під час перевірки Генеральна прокуратура виявила, що понад 90 засуджених працюють без договорів у Березанській виправній колонії № 95
У колонії на Київщині порушують права засуджених на працю / Новини на Громадському радіо

Внаслідок цього підприємство не здійснювало відрахування до соціальних фондів, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України. 

Таке порушення виявили  під час перевірки стану додержання конституційних прав в’язнів.

«Встановлено систематичні порушення вимог кримінально-виконавчого законодавства адміністраціями виправних установ при укладенні строкових трудових договорів із засудженими, залученими до оплачуваної роботи», – йдеться у повідомленні.

Грубі порушення трудового законодавства виявлено в установах виконання покарань майже усіх областей. Окрім того,  виявлені порушення щодо охорони та оплати праці в’язнів.

«Усього за результатами перевірок прокурорами внесено 64 документи прокурорського реагування та розпочато понад 50 кримінальних проваджень за ст.ст. 172 (грубе порушення законодавства про працю), 175 (невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат) Кримінального кодексу України», – повідомляє Генпрокуратура.

Інформацію про результати перевірки та вжиті заходи направили до регіональних прокуратур та Міністерства юстиції України.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+