Слухати

У труні жертви Cмоленської катастрофи були останки інших тіл

29 травня 2017 - 15:17
Після перевезення тіл до Польщі було заборонено відкривати труни нібито через санітарні правила
У труні жертви Cмоленської катастрофи були останки інших тіл / Новини на Громадському радіо

Інформацію щодо наявності останків інших тіл у труні жертви Смоленської катастрофи генерала Броніслава Квятковського підтвердила речниця Національної прокуратури Ева Бялік у Польщі, повідомляє «Польське радіо».

Зазначається, що так прокуратура прокоментувала інформацію польському виданню Fakt, яке поінформувало, що у труні командувача Збройних сил Польщі лежали останки тіл семи інших жертв авіакатастрофи.

За даними видання, після перевезення тіл до Польщі було заборонено відкривати труни. Заборону пояснювали санітарними правилами.

Вдова генерала Броніслава Квятковського сказала, у труні її чоловіка знайшли як більші, так і менші останки інших тіл. За її інформацією, тіло її чоловіка було обв’язане мотузкою у чорній будівельній плівці.

Польський депутат Яцек Сасін повідомив, що ця інформація викриває помилки попередньої влади, яка запевняла у здійсненні відповідних дій після смоленської катастрофи.

«Це показує те, як помилялися ті, хто ті рішення (про повторну ексгумацію) критикували, як жахливі нехтування попередньої влади, уряду Дональда Туска, призвели до того, що такі ситуації могли статися, що ці тіла, які поверталися зі Смоленська, ховали без їхнього вивчення у Польщі, без розтинів та ідентифікації», — наголосив Сасін.

Раніше Польща звинувавала російських диспетчерів в авіакатастрофі під Смоленськом.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+