Слухати

Аваков пообіцяв розстріляти підлеглих за ДТП на нових електромобілях / Новини на Громадському радіо

Аваков пообіцяв розстріляти підлеглих за ДТП на нових електромобілях

30 травня 2017 - 13:31
«Ми домовилися перших трьох розстріляти, хто потрапить в аварію», — повідомив міністр в присутності ЗМІ та своїх колег, коментуючи особливості нових електромобілів Mitsubishi Outlander

 

 

Аваков взяв участь у відкритті нового сервісного центру МВС у Білій Церкві, і під час спілкування із журналістами попросив підлеглого прокоментувати одне із запитань, що стосувалось розподілення нових автомобілів Mitsubishi Outlander за областями.

«Біла Церква отримає 2 Mitsubishi Outlander з 15, виділених на Київську область», — відповів журналісту працівник МВС.

Міністр прокоментував екологічну та технічну особливість електромобілів та дав незвичну обіцянку:

«З огляду на вартість цих машин і особливо їх специфіку, ми перед тим, як їх дати, спочатку змусимо поліцейських тричі пройти іспит, потім показати, як вони вміють водити електромобіль, тому, що є різниця. Електромобіль — тихий, інший, треба навчитись на ньому їздити. І ми домовилися перших трьох розстріляти, хто потрапить в аварію» , — заявив Аваков. — «Це був жарт», — додав він вже не на повний голос, було чутно сміх колег поряд (На відео — на 9 хв).

Нагадаємо, полиция в травні отримала 635 нових автомобилів Mitsubishi Outlander.

Раніше розгорівся скандал навколо придбання МВС автомобілів Mitsubishi. Бізнесмен та власник видання INSIDER, Олексій Тамразов, звинуватив відомство у значній переплаті за дані позашляховики.

Щоб довести, що відомство переплатило, бізнесмен замовив в Німеччині такий самий позашляховик, як у МВС. Через деякий час автомобіль пригнали в Україні. У підсумку всі витрати на авто обійшлися Тамразовим дешевше як мінімум на 112 тисяч гривень з однієї машини, ніж їх закупило МВС. Тоді Аваков заявив, що компанія знизила ціну на авто, в результаті чого відомство отримає додаткові 101 автомобіль.

Минулого тижня поліція відкрила кримінальне провадження проти Олексія Тамразова, про що сам Олексій Тамразов повідомив на сторінці ФБ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+