Слухати

Додон пригрозив кримінальною відповідальністю за видворення дипломатів РФ

30 травня 2017 - 18:40 90
Ключовими у видворенні дипломатів президент Молдови назвав голову Служби інформації і безпеки і міністра закордонних справ

Президент Молдови Ігор Додон скликає наступного тижня Вищу раду безпеки. На ній зі звітом про ситуацію щодо видворення п’яти російських дипломатів виступлять директор Служби інформації і безпеки і міністр закордонних справ. Про це повідомляє агентство News Maker.

Рішення про висилку дипломатів обурило президента Молдови:

«Ви думаєте, якщо вас на Заході хтось кришує, це вас врятує? Хочете почати більш жорстку битву? Що, зовсім страх втратили? І це не метафора» — заявив Доднон на прес-конференції.

За його словами, голова Служби інформації і безпеки і міністр закордонних справ своїми діями «поставили в небезпеку безпеку республіки». За його словами, було б логічно, якби вони подали у відставку, пригрозивши, що рано чи пізно вони понесуть «кримінальну відповідальність за все, що зробили».

Нагадаємо, 29 травня 2017 року влада Молдови оголосили персонами нон грата п’ятьох російських дипломатів посольства РФ в Кишиневі.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+