Слухати

Геращенко заявив, що поліція буде розглядати усі версії вбивства Панкова / Новини на Громадському радіо

Геращенко заявив, що поліція буде розглядати усі версії вбивства Панкова

30 травня 2017 - 11:23
Поліція буде працювати над усіма можливими версіями вбивства: від власних взаємовідносин до невиконання фінансових зобов’язань.

«Свого часу Віктор Панков і сам двічі займав пост голови цієї непростої державної компанії, котра постійно потрапляє в скандали, пов’язані з реалізацією «лівого» спирту. Поліція буде розглядати всі можливі версії цього вбивства, починаючи від особистісних взаємин і закінчуючи невиконанням фінансових зобов’язань», — повідомив Антон Геращенко.

Він також зазначив, що однією з провідних версій повинна бути версія вбивства Віктора Панкова через його работу «Укрспирті».
 

 

1_kill.jpeg

Вбивство Віктора Попова //
Вбивство Віктора Попова

Сьогодні вранці в Києві на Позняках пострілом в спину був застрелений помічник директора державного концерну «Укрспирт» Віктор Панков.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+