Слухати

Касові збори українських кінотеатрів перевищили 1 мільярд гривень

30 травня 2017 - 10:56
Таку суму зібрали українські кінотеатри від початку 2017 року
Касові збори українських кінотеатрів перевищили 1 мільярд гривень / Новини на Громадському радіо

Про це повідомив в коментарі «Громадському радіо» Директор кінотеатру «Boomer» Сергій Зленко.

«Касові збори станом на сьогоднішній день становлять 1 мільярд гривень», — сказав Сергій Зленко.

За його словами, у порівнянні із 2016 роком, касові збори ідуть швидше. Адже тільки за підсумками 2016 року українські касові збори склали 1,7 млд гривень.

«Перш за все це пов’язую із репертуаром.Тому що два найкасовіших фільми минулого року стали «Загін самогубців» та «Секрети домашніх тварин», на яких прийшло понад 1 мільйон українців, вийшли пізніше, у серпні. Цього року блокбастери з аналогічними касовими зборами вийшли навесні», — зазначив він.

Цьогорічні касові збори зросли завдяки  кінострічкам «Вартові галактики-2», яка вийшла на початку травня, і також «Пірати карибського моря-5».  

Швидке зростання касових зборів Сергій Зленко пов’язує з інфляцією. «Інфляція підвищує вартість квитка у гривні і при сталій кількості глядачів зростають касові збори», — зазначив Зленко. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+